Farsang az iskolában

A mai délután végre a várva várt önfeledt mulatságé lehetett. Sajnos korábban nem tudtuk megtartani a mulatságot a gyerekek és kollégák betegeskedései miatt, ezért, igaz már a nagyböjt kapujában ugyan, de ma végre megrendezésre kerülhetett a farsangi karneválunk. Iskolásaink nagy lelkesedéssel készültek osztály és egyéni szinten is változatos jelmezekkel szórakoztattak bennünket. Ismét megmutatkozott a kreativitás, a humor, hiszen voltak bohócok, Smile-k, rendkívüli időjárásjelentést láthattunk, a felsősök furulya-zenekarral lepték meg a közönséget, majd rémisztő, de igazán Szellemes produkcióval készült a 7.osztály. A mai nap margójaként a 8.osztály „Vírusölő” produkciója feltette a „Koronát” a hangulatra. Egyéni jelmezesek között is nagyon kreatív jelmezekkel találkozhattunk. A táncos kedvet Mohácsi Mónika kolléganőnk teremtette meg.Igazán jól sikerült délutánunk volt! Jó volt végre egy kicsit együtt mulatni! Köszönet a szervezőknek és minden kollégának!🤩