Elkészült iskolánk “örömfája”.

Varga Tünde néni ötlete nyomán a gyerekek és felnőttek közösen létrehoztak egy olyan gondolatfát, amire felkerültek azok a dolgok, amikért hálásak vagyunk.
A kezecskékre minden gyerek ráírta (ráíratta), hogy mi az, ami örömet okoz, vigaszt nyújt neki, amiért hálás az életben.

Különös érzés a fa előtt állni, olvasni, hogy mennyi érték van a gyerekek életében, hogy van miből pozitív erőt meríteniük ha szükséges. A legtöbb kezecskén feltűnnek a család, az iskola, a barátok; rámutatva arra, hogy az összetartozás, a szeretet, a közösség ereje milyen fontos kapaszkodók az életünkben.

Köszönjük Tünde néni az ötletet és nektek gyerekek ezeket a szép gondolatokat; a közös fa dísze lett az aulánknak, jelképe lett a bennünk lakozó szeretetnek. A teljesség igénye nélkül néhány kép az örömfáról: