Vizesgálán az EGYMI apraja és nagyja

 

2018. november 25 – én, egy borongós vasárnap délután az Önkéntes Központ Alapítvány közreműködésével és a Coca-Cola HBC Magyarország Kft. felajánlásának köszönhetően külön autóbusszal Budapestre utazhattunk a Duna Arénába. A Vizesgálán több mint 30 olimpiai, világ- és Európa-bajnok mutatta meg egy-egy barátságos és izgalmas összecsapás erejéig, hogy mire képes a medencében. Láthattunk csillagszóróúszást, úszó bajnokainkat – többek között: Hosszú Katinkát, Verrasztó Evelynt, Sztankovics Annát, Szilágyi Liliánát, Cseh Lászlót, Milák Kristófot és Kozma Dominikot. A Rippel Brothers lélegzetelállító bemutatóval színesítette az eseményt. A program része volt még a kajak-kenu futam, a szinkronúszás és a SUP bemutató, valamint a kajakpóló-mérkőzés, a vízilabda játék, a sárkányhajózás és a különleges műugró-bemutató.

Hatalmas élmény volt. Köszönjük!

Bővebben a programról: https://www.facebook.com/otprobatokioba/