Őszi Pedagógiai Napok Bázisintézményi bemutatkozás

Dalmady EGYMI Bázisintézményi előadás Szolnokon

A Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ felkérésére és szervezésében, a 2018 – as Őszi Pedagógiai Napokon előadást tarthattunk működő jó gyakorlatunkról, majd azt követően, a World Café tudásmegosztó fórumon lehetőségünk nyílt gondolataink és személyes tapasztalataink megosztására, a felmerülő kérdések megválaszolására.

2017 tavaszán a Nagykőrösi Dalmady Győző Óvoda, Általános Iskola és EGYMI „Rejtett kincseink: Társadalmi integráció és inklúzió a karácsony jegyében.” – elnevezésű jó gyakorlatának pályázatával az Oktatási Hivatal Bázisintézménye címet nyerte el.

Karácsonyi ajándékműsoraink, mint bázisintézményi jó gyakorlat legfontosabb üzenetei: a társadalmi integráció, az esélyegyenlőség és a szemléletformálás.

Muresanné Fekete Márta bázisintézményi koordinátor és Vizi Viktória megbízott intézményvezető