Atlétika Verseny Csömörön

2016. október 19-én 9 diákkal és két felnőtt kísérővel nagy várakozással indultunk útnak Csömörre a FODISZ által szervezett Pest megyei Diákolimpia őszi atlétikai versenyére és szerencsére az időjárás is kegyeibe fogadta a versenyzőinket. A délelőtt folyamán sorra előkerültek az atlétika különféle versenyszámainak /100,200,300,400, 1500 m-es futások, távolugrás, kislabda hajítás, súlylökés/ megpróbáltatásai, de kellő kitartással és remek versenyzéssel tanulóink eredményes versenyt zártak és várják már a tavaszi újabb versenyt, ahol az első helyezett sportolók tovább jutnak a zánkai országos atlétika versenyre, ahol már nem csak városukat, iskolájukat, hanem Pest megyét is képviselhetik. Gratulálunk a jó helyezésekhez, köszönjük a felkészítést, és eredményes felkészülést kívánunk nekik a tavaszi versenyre.

(képek és szöveg: Popa – Fekete Anita; Ambrus Zoltán Csabáné)